G4Media.ro

LIVE Ziua 286 de război. Ungaria a blocat un ajutor UE de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

6 comentarii

  1. Chiar e greu sa i ejectam pe unguri cu iubitul lor Orban cu tot, afara din NATO si EU. Daca ai un sobolan in casa, nu e normal sa-l dai afara?

  2. Republica SOVIETICA HUNgarovskaia… AUT din UE !!!!

    • Demult trebuiau sistate ajutoarele militare și se termina razboiul imediat. Asa aceasta va continua pe spinarea omului de rand.

    • trebuie sistate imediat ajutoarele ca sa se termine lucrul inceput .. o Rusie mareata care sa includa tarile scandinave si toate tarile socialiste, inclusiv Moldova si Romania .
      Noua deviza va fi: Noviciok penyru toti!

  3. Saha esti muscal.

  4. Ucraina este o cauză pierdută. Dați banii pe sănătate, curent şi alimente, nu pe aventuri politico-militare nefavorabile impuse mai ales din afara UE, care ne obligă să ne autodistrugem dpvd economic. Luati inapoi ce se poate din Bucovina şi Basarabie. În rest Vae victis!