Constănţenii vor rămâne timp de două săptămâni fără apă caldă: Lucrări de întreţinere şi reparaţii a instalaţiilor
Primăria Constanţa a anunţat că locuitorii municipiului vor rămâne timp de două săptămâni fără apă caldă, în cea de-a doua jumătate a lunii august, măsura fiind luată pentru realizarea unor lucrări de întreţinere şi reparaţii a instalaţiilor, scrie News.ro. Primăria Constanţa a transmis, joi, printr-un comunicat de presă, că în această perioadă se află în […]