G4Media.ro

VIDEO Jens Stoltenberg, conferință de presă: NATO nu va recunoaște aceste teritorii…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

7 comentarii

  1. Daca pot exista consecinte grave in ceea ce-i priveste pe rusi , de ce nu o faceti acum ?E ilogic . L-am vazut pe Arafat la televizor cum ne spuena el ce sa facem daca se da cu arma nucleara … Ba baiatule murim cu totii indiferent , ca uni supravietuieste mai mult , e adevarat , dar anul nu-l va apuca nimeni

  2. exact, de ce trebe sa ne pese noua de razboiul unor slavi care au probleme adunate de a lungul timpului. exact cum marilor putori li s a rupt patina cand au inpartit ieuropa in doua, dupa ww II.

  3. Pentru postacii bobby si tepes, cand v-a angajat acolo la fabrica de troli rusi nu era conditie obligatorie cunoasterea limbii romane? Nu de alta, dar cam dati cu oistea de gard in scris

  4. „Într-e“ se scrie poate între cracii lu coana mă-ta buey afanalbetule anagramat (sic! pur le coneseor) :)))))

  5. „Într-e“ se scrie poate între les craques du coana mică-ta buey afanalbetule anagramat (sic! pur le coneseor), nu în limba română! :)))))

  6. Îl ține mă-ta. Între, nu „într-e“, craci! :)))))