Viorica Dăncilă, despre Adina Vălean: Sunt convinsă că va fi un comisar bun. Nu o să-i pun piedici
Preşedintele Partidului Social Democrat (PSD), Viorica Dăncilă, a declarat, joi seara, că este convinsă că Adina Vălean va fi un comisar „bun”, menţionând, totodată, că nu le va da voie europarlamentarilor PSD să critice candidatul României, pentru că, a spus aceasta, imaginea ţării este mai importantă decât lupta politică, transmite Agerpres.ro. Întrebată într-o emisiune la […]