Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Meciul de baschet feminim dintre CSM Alexandria și CSM Târgoviște, care trebuia să aibă loc astăzi în Sala Polivalentă din Alexandria, a fost mutat la Târgoviște pentru a face loc unui miting electoral al Vioricăi Dăncilă, au declarat pentru G4Media.ro surse din clubul sportiv.
Astfel, dat fiind că Sala Polivalentă este locul din Alexandria cu cea mai mare capacitate de a primi spectatori, meciul din liga națională de baschet a fost pur și simplu mutat la Târgoviște.
Dăncilă are programat pentru azi un miting de campanie, vizitarea pieței agroalimentare și a Spitalului de Urgență din Alexandria.
Foto: Inquam Photos / Octav Ganea
Votați Viorica Dăncilă!
Votați bunăstarea și echilibrul!
vise. daca ia 10% sa zica mersi.
Vai tu duamna Viorica ! Tu, femeie si mama trimiti alte biete femei la Targoviste sa joace in deplasare. Trebuia sa faci miting acolo in timpul meciului. Te puneau aia crainic si ziceai cum votezi tu la alegerile de anul trecut. 🙂
La Alexandria-Tr ? Presupun că Codruța ar fi jucat pe postul de pivot-debarasator, post pe care joc și eu în meciurile de aruncari la coș…,pardon, la cazan cu păcătoșii…
Mutat degeaba !