Home » Articole » Un meci de baschet din Alexandria, anulat pentru a face loc mitingului electoral al Vioricăi Dăncilă

Un meci de baschet din Alexandria, anulat pentru a face loc mitingului electoral al Vioricăi Dăncilă

Un meci de baschet din Alexandria, anulat pentru a face loc mitingului electoral al Vioricăi Dăncilă
Ascultă articolul

Meciul de baschet feminim dintre CSM Alexandria și CSM Târgoviște, care trebuia să aibă loc astăzi în Sala Polivalentă din Alexandria, a fost mutat la Târgoviște pentru a face loc unui miting electoral al Vioricăi Dăncilă, au declarat pentru G4Media.ro surse din clubul sportiv.

Astfel, dat fiind că Sala Polivalentă este locul din Alexandria cu cea mai mare capacitate de a primi spectatori, meciul din liga națională de baschet a fost pur și simplu mutat la Târgoviște.

- articolul continuă mai jos -

Dăncilă are programat pentru azi un miting de campanie, vizitarea pieței agroalimentare și a Spitalului de Urgență din Alexandria.

Foto: Inquam Photos / Octav Ganea

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole