O ursoaică şi puii ei au apărut pe Bulevardul Ferdinand din Sinaia / Jandarmii au alungat animalele în pădure
O ursoaică şi puii ei au apărut, marţi dimineaţă, pe un bulevard din staţiunea Sinaia, animalele fiind îndepărtate în pădure de către jandarmii solicitaţi să intervină la faţa locului, informează Agerpres. Conform Inspectoratului Judeţean de Jandarmi (IJJ) Prahova, o ursoaică şi cei doi pui ai acesteia au fost văzuţi pe Bulevardul Ferdinand din Sinaia. Jandarmii […]