18 copaci căzuți în București, din cauza ploii de marți după-amiază
21 iun. •
3
18 copaci au căzut în București, din cauza ploii de marți după-amiază, anunță ISU București-Ilfov. Conform sursei citate, pe perioada Codului Galben, în Bucuresti s-a intervenit pentru degajarea a 18 copaci căzuți și o intervenție pentru degajarea elementelor de construcție desprinse de pe o clădire. Au fost afectate 9 autoturisme și 1 imobil. Sursa foto: […]