Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Foștii lideri liberali Ludovic Orban și Violeta Alexandru, membri ai noului partid Forța Dreptei, au semnat moțiunea simplă a USR împotriva ministrului Energiei, Virgil Popescu.
„Am semnat moțiunea simplă. Și Ludovic Orban a semnat moțiunea”, a declarat Violeta Alexandru pentru G4Media.ro.
Și ceilalți deputați care sunt în Forța Dreptei vor semna moțiunea simplă depusă de USR.
USR a depus, marți, o nouă moțiune simplă împotriva ministrului Energiei, intitulată „Virgil Popescu trebuie să plece. Românii așteaptă soluții!”.
Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media
👍
Asta nu e celebra sinistreasa care in tot mandatul s-a remarcat exclusiv prin concedierea liftierei in prag de pensie?
Sa plece odată, nulitatea. Taie frunza la câini și e în cârdășie cu mafioții.
Vrei sa zici de PNL , Orban s-a pozitionat bine 🙂 La cum e politica actuala cam pe el l-as vota. USR e prea la pamant iar restul sunt 0 barat.