G4Media.ro

Parlamentul rus a adoptat un proiect de lege care permite amendarea sau…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

8 comentarii

  1. Oamenii deja si-au creat o realitate a lor. Așa se întâmplă și cu ăia internați la Obregia și la Balaceanca.

  2. Inca lipseste legea care permite amendarea sau arestarea timp de 15 zile pentru contestarea faptului ca Putinel e cel mai inalt si frumos barbat.

  3. Incepe să crape măreața federație rusă. E mega penibil să faci gesturi din astea, ce nu arată decât frustrare.

  4. Este vina oamenilor de stiinta britanici – pentru ca inca nu au studiat si analizat „schizofrenie colectiva” – adica perceptia falsa a realitatii la nivel de grup, de societate.

  5. Harta Rusiei a fost stabilită la începerea operațiunii speciale de 3 zile, care nu este război și nu poate fi modificată decât după ce se va termina războiul fără a se face pace.
    Istoria va consemna că Rusia si-a distrus propriul teritoriu pentru a-l putea returna Ucrainei denazificat.
    Astfel harta Rusiei nu poate fi momentan cunoscuta, însă orice alta versiune este ilegala.

  6. Cica e unu’ Google Map! trebuie arestat deindata!

  7. Stirea a inceput cu o gluma: „Parlamentul rus…”. Orice ar scrie in continuare trebuie declarat nul pentru ca nu exista aceasta organizatie. Totusi aceste promisiuni de parnaie venite de la Putin sunt onorate cu multa usurinta,mai ales ca de la parnaie provin si „voluntarii” din linia 1.