G4Media.ro

Efectul invaziei ruse în Ucraina: daune de 63 de miliarde de dolari…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

5 comentarii

  1. Si care e planul, rusii nubor sa aiba niciodata bani sa reconstruiasca, ucrainienii o sa ii urasca pe vecie, s-a dus si mitul ca rusii au creer.

    • Au vandut petrol de 70 de miliarde de la inceputul anului si aveau in rezerva nationala vreo 600 de miliarde inainte de inceperea razboiului , banii ni sunt o problema , birocratia si procesele o sa fie.

  2. Da,nu au bani,dar au titaniu,w,strontiu,etc,minereuri rare si scumpe,si nu putine!problema este alta:cine ii pune la plata,ca sefii nostri europeni sunt niste aratari,nu politicieni de forta intru binefacerea UE

  3. Au vandut petrol de 70 de miliarde de la inceputul anului si aveau in rezerva nationala vreo 600 de miliarde inainte de inceperea razboiului , banii ni sunt o problema , birocratia si procesele o sa fie.