G4Media.ro

BREAKING Fostul șef SRI Florian Coldea o acuză pe procuroarea DNA Mihaela…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

6 comentarii

  1. Acum e greu. Daca Coldea il punea la respect definitiv pe Varan determinand justitie (cu probe, cum altfel?) sa-i dea ani grei de inchisoare si sa-i confistea averea, azi Coldea n-ar mai fi avut probleme.

  2. Floriane, nici nu știi, cât de mic începi să fii…😏

  3. Sunt acuzații extrem de grave cele formulate de dl.Coldea și ma intreb cum a soluționat conducerea DNA plângerea formulată de cel în cauză împotriva măsurilor și actelor de urmărire penală efectuate de dna.procuror șef secția Moraru Iorga.

  4. Buna ziua g4media! De ce nu spuneți lucrurilor pe nume? Cristi Burci de la Adevarul este maestrul păpușar in acest scandal. Hideg este doar o unealta a lui Burci, Pacuraru de la Realitatea TV, atât! Intalnirile lui Hideg cu Anca Alexandrescu si avocatul lui Hideg au loc in biroul lui Burci din Sos Fabrica de Glucoza 21. Burci a orchestrat acest scandal inca din primavara anului trecut, sperand ca va scapa de dosarele sale de la DIICOT si DNA. Pana acum i-a reușit. Banii lui Hideg sunt la Burci, ii da cu țârâita in rate, tocmai ca sa tina acest scandal viu. Daca g4media sau Coldea ar pune un om sa inregistreze cine intra la Burci, ati vedea adevarul: de la Burduja, Hideg, avocata lui Dragnea, pana la generali din servicii. De altfel Burci a recunoscut ca nu se lasa pana nu-l vede pe Coldea la sapa de lemn

  5. Nu stiu daca vreun om influent e în spate, dar primii care trebuie sa dea explicații conform Codului de procedură penală sunt procurorul de caz dna Moraru Iorga și superiorii acesteia =dl Voinescu sau unul din adjuncți săi care au avut de soluționat plângerea împotriva actelor și măsurilor contestate efectuate de dna Moraru Iorga.Acestia trebuiau sau trebuie = în raport de momentul în care a fost înregistrată plângerea dlui Coldea = sa emită o ordonanță prin care sa ne spuna daca e adevarat ce susține dl.Coldea, ori e alb, ori e negru, sa se pronunțe intr=un mod.Nu rezultă ca petentul Coldea să fi primit până acum vreun răspuns de la DNA.

  6. *dl Voineagu