G4Media.ro

CCR discută sesizarea USR şi Forţa Dreptei referitoare la Legea cadastrului care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

5 comentarii

  1. Asta e o știre!!! Hoții ăștia adaugă ce vor la legi pe sistemul „noaptea ca hoții”. Pentru un cetățean obișnuit, viața va deveni tot mai grea în România. Specialii lucrează!!! Și nu în INTERESUL ROMÂNILOR!!!! Suntem conduși de HOȚI!!!

    • Ați votat PSD 30%, PNL 25% în 2020. Vă meritați hoții. Sper să va ia totul. N-ați vrut USR, că erau cinstiți. Vă plângeți, apoi tot hoți votați.

  2. România a ajuns singurul paradis infracțional din Europa. Acolo unde se fac legi pentru infractori, unde magistraţii şi notarii sunt clanuri interlope şi unde toate faptele se prescriu nu se poate vorbi de stat de drept, ci de stat infracţional organizat.

  3. Nici un politician, indiferent de apartenența politică, nu este cinstit. Toți au interese personale ,de grup sau partid pe care le vor rezolvate. Nu mai luați apărarea nimănui înainte de a verifica averile și modul cum au fost făcute aceste de către toți membrii partidelor. !

  4. Și CCR ce o sa faca,daca Licu le da „ordin”?