Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Președintele american Donald Trump nu a avut nicio reacție oficială privitoarea la rezultatul alegerilor din Ungaria. El a fost întrebat de jurnaliști despre înfrângerea aliatului său Viktor Orban, dar a refuzat să comenteze, transmite MEDIAFAX.
Președintele american Donald Trump a plecat din fața reporterilor atunci când aceștia l-au întrebat despre înfrângerea dură a aliatului său din Ungaria. Vă mulțumesc foarte mult, a spus Trump atunci când a fost întrebat despre înfrângerea lui Viktor Orban.
În schimb, liderul SUA a publicat pe Truth Social mesaje despre blocada din Iran și sala de bal de la Casa Albă. Totodată, el l-a atacat pe șeful Bisericii Catolice, Papa Leon, și a publicat o imagine realizată cu ajutorul inteligenței artificiale în care apare pe post de vindecător, precum Isus Hristos.
Ei , a fost un fel de-a pleca cu coada intre picioare.