Managerul spitalului „Victor Babeș” din București: Avem o problemă de percepție a unor manageri sau șefi de secție care vor trebui să se obișnuiască până la urmă că toți trebuie să tratăm orice bolnav, inclusiv pe cei cu Covid
28 nov. •
4