Victor Rebengiuc a fost bolnav de COVID-19/ Actorul în vârstă de 87 de ani a fost asimptomatic și a urmat un tratament acasă
Actorul Victor Rebengiuc afirmă că a avut COVID-19, a trecut prin boală fără a avea nevoie de internare şi a stat acasă, urmând un tratament. Actorul, în vârstă de 87 de ani, care s-a declarat un adept al respectării regulilor de protecţie, a povestit că nu ştie cum s-a infectat. „Nu am avut manifestări ale […]