Home » Economie » VIDEO Un nou şantier pe Autostrada A3 Transilvania. Constructorul din Turcia începe organizarea pe tronsonul Suplacu de Barcău – Nuşfalău

VIDEO Un nou şantier pe Autostrada A3 Transilvania. Constructorul din Turcia începe organizarea pe tronsonul Suplacu de Barcău – Nuşfalău

VIDEO Un nou şantier pe Autostrada A3 Transilvania. Constructorul din Turcia începe organizarea pe tronsonul Suplacu de Barcău - Nuşfalău
Sursa foto: Captură video
Ascultă articolul

Un nou şantier se deschide pe Autostrada A3 Transilvania odată cu mobilizarea constructorului Nurol din Turcia care va construi lotul Suplacu de Barcău – Nuşfalău. Primele utilaje au ajuns la baza de lucru a antreprenorului, după cum se vede dintr-un clip video postat astăzi de un utilizator.

Urmărește cele mai noi producții video G4Media
- articolul continuă mai jos -

În imagini se vede viaductul Suplacu de Barcău de 1,7 kilometri început şi nefinalizat de Bechtel. Viaductul este inclus în proiectul lotului Suplacu de Barcău – Chiribiş.

Citește integral pe economedia.ro

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole