Home » Articole » VIDEO Un bărbat a sărbătorit Ziua Naţională a României făcând o baie în mare / Temperatura exterioară era de 3 grade Celsius

VIDEO Un bărbat a sărbătorit Ziua Naţională a României făcând o baie în mare / Temperatura exterioară era de 3 grade Celsius

VIDEO Un bărbat a sărbătorit Ziua Naţională a României făcând o baie în mare / Temperatura exterioară era de 3 grade Celsius
Sursa Foto: Captură Facebook
Ascultă articolul

Un bărbat a sărbătorit într-o manieră inedită Ziua Naţională şi a făcut o baie în mare, în Constanţa, deşi temperatura exerioară era de 3 grade Celsius, iar cea a apei mării de aproximativ 13 grade Celsius.

Un bărbat însoţit de mai mulţi prieteni a mers, joi, pe o plajă din Constanţa, pentru a face o baie în mare. El purta doar un pantaloni scurţi şi a intrat în apa mării pentru a înota câteva secunde.

- articolul continuă mai jos -

La ieşirea din apă, bărbatul a transmis şi un mesaj: “La mulţi ani, România! La mulţi ani, români!”. Gestul său a fost filmat de prietenii săi şi urcat pe o reţea de socializare.

Temperatura exterioră la Constanţa era de 3 grade Celsius şi bătea vântul. De asemenea, temperatura apei mării era de aproximativ 13 grade Celsius.

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole