VIDEO Un bărbat a sărbătorit Ziua Naţională a României făcând o baie în mare / Temperatura exterioară era de 3 grade Celsius
Un bărbat a sărbătorit într-o manieră inedită Ziua Naţională şi a făcut o baie în mare, în Constanţa, deşi temperatura exerioară era de 3 grade Celsius, iar cea a apei mării de aproximativ 13 grade Celsius. Un bărbat însoţit de mai mulţi prieteni a mers, joi, pe o plajă din Constanţa, pentru a face o […]