Home » Articole » Trafic blocat pe DN6 lângă Orșova, după un accident cu trei mașini / Răniții au nevoie de îngrijiri medicale

Trafic blocat pe DN6 lângă Orșova, după un accident cu trei mașini / Răniții au nevoie de îngrijiri medicale

Trafic blocat pe DN6 lângă Orșova, după un accident cu trei mașini / Răniții au nevoie de îngrijiri medicale
Sursa foto: ISU Dolj
Ascultă articolul

Patru persoane au fost rănite, joi, într-un accident rutier produs pe DN 6, lângă Orşova, anunţă Centrul Infotrafic din cadrul Poliţiei Române, transmite Agerpres.

„Traficul este întrerupt pe DN 6, la ieşirea din localitatea Orşova către Drobeta Turnu Severin, judeţul Mehedinţi, din cauza unui accident între trei autoturisme. Patru persoane rănite necesită îngrijiri medicale”, se precizează într-un comunicat al Centrului Infotrafic.

- articolul continuă mai jos -

Conform aceleiaşi surse, se estimează reluarea circulaţiei în zonă după ora 12,00.

Știri video

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole