Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Sistemul de informare a călătorilor privind sosirea şi plecarea trenurilor din Gara de Nord din Capitală s-a defectat vineri dimineaţă, anunţă Compania Naţională de Căi Ferate CFR, citată de News.ro.

sursa foto: Cititor G4Media

sursa foto: Cititor G4Media

sursa foto: Cititor G4Media

sursa foto: Cititor G4Media

sursa foto: Cititor G4Media
O angajată anunță mersul trenurilor, în timp ce călătorii încearcă să se informeze de pe ecranele din birourile de informații din gară, au explicat cititorii G4Media aflați în gară.
știre în curs de actualizare