Home » Articole » FOTO VIDEO Aglomerație în Gara de Nord București vineri dimineață / Sistemul de informații sosiri-plecări s-a defectat / O angajată anunță mersul trenurilor, călătorii încearcă să se informeze de pe ecranele din birouri

FOTO VIDEO Aglomerație în Gara de Nord București vineri dimineață / Sistemul de informații sosiri-plecări s-a defectat / O angajată anunță mersul trenurilor, călătorii încearcă să se informeze de pe ecranele din birouri

FOTO VIDEO Aglomerație în Gara de Nord București vineri dimineață / Sistemul de informații sosiri-plecări s-a defectat / O angajată anunță mersul trenurilor, călătorii încearcă să se informeze de pe ecranele din birouri
sursa foto: Cititor G4Media
Ascultă articolul

Sistemul de informare a călătorilor privind sosirea şi plecarea trenurilor din Gara de Nord din Capitală s-a defectat vineri dimineaţă, anunţă Compania Naţională de Căi Ferate CFR, citată de News.ro.

aglomeratie gara de nord, probleme sistem informatii, calatori, cfr

sursa foto: Cititor G4Media

aglomeratie gara de nord, probleme sistem informatii, calatori, cfr

sursa foto: Cititor G4Media

aglomeratie gara de nord, probleme sistem informatii, calatori, cfr

sursa foto: Cititor G4Media

aglomeratie gara de nord, probleme sistem informatii, calatori, cfr

sursa foto: Cititor G4Media

aglomeratie gara de nord, probleme sistem informatii, calatori, cfr

sursa foto: Cititor G4Media

O angajată anunță mersul trenurilor, în timp ce călătorii încearcă să se informeze de pe ecranele din birourile de informații din gară, au explicat cititorii G4Media aflați în gară.

- articolul continuă mai jos -

 

știre în curs de actualizare

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole