Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat și criza politică prelungită, dar că acesta nu se află în sală: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă”, a continuat Hunor.
Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea.
știre în curs de actualizare
Daca nu te votează nici UDMR nici AUR înseamnă ca ești profund incapabil.