Home » Articole » Kelemen Hunor: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă” / Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea

Kelemen Hunor: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă” / Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea

1788
Kelemen Hunor: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă” / Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea
sursa foto: Ilona Andrei/ G4Media.ro
Ascultă articolul

Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat și criza politică prelungită, dar că acesta nu se află în sală: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă”, a continuat Hunor.

Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea.

- articolul continuă mai jos -

știre în curs de actualizare

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole