Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Natalia Intotero, care a vorbit în numele PSD în Parlament la votul pentru guvernul Veștea, a lansat un avertisment clar la adresa companiilor cu capital străin, dar și la adresa celor care cer reforma bugetarilor.
”Multinaționalele nu vor mai fi protejate în detrimentul firmelor românești”, a spus Intotero în discursul oficial de luni seară.
”Românii nu vor mai îngroșa rândurile șomerilor doar pentru că așa vor unii și alții”, a mai spus ea.
Tot ea a respins cererile mediului privat de reformare a mediului bugetar, făcând referire la celebra comparație folosită în urmă cu 15 ani de fostul președinte Traian Băsescu.
”Nu vrem să mai auzim că unii români sunt grași și ținuți în spate de alții mai slabi”, a spus Intotero.
Reamintim că guvernul Veștea – PSD – Nicușor Dan are nevoie de voturi de la partidul extremist AUR pentru a fi învestit de Parlament.
Noaptea mintii la Tovarasa asta. Urmeaza sa zica ca Aur si Pdsr/Prm/ Pcr au redeschis Canalul. Uraaa!!! uraaa. Si ce tinuta traditionala are Tov.sa sigur nu sunt haine de Brand sunt toale dacice. Cat pot inghiti romanii mitocanii astia????
Duamna asta nu e aia care se mieuna ca e incompleta fara un copil dar totusi nu a adoptat?
Cele mai grase minti in PSD se aduna…
Duamna asta nu e aia care se mieuna ca e incompleta fara un copil dar totusi nu a adoptat?
Cele mai grase minti in PSD se aduna…
Duamna asta nu e aia care se mieuna ca e incompleta fara un copil dar totusi nu a adoptat?
Cele mai grase minti in PSD se aduna…
Duamna asta nu e aia care se mieuna ca e incompleta fara un copil dar totusi nu a adoptat?
Cele mai grase minti in PSD se aduna…
Iar a aparut patachina asta? Gasca Ciolacu a fost resuscitata. Exista sanse mari spre foarte mari ca Romania sa fie retrogradayta in categoria junk. Socialistii de caviar de la psd&gasca nu au treaba cu asa ceva. La fel si tatucul lor ND care maine, poimaine ajunge pe faras direct la suspendare…