G4Media.ro

Jozsef Szajer, politicianul prins la o orgie gay în Bruxelles, a demisionat…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

20 comentarii

  1. Sange pe maini, auzi! Nimeni, chiar nimeni nu s-a uitat la fundul lui? Nu cred ca avea rani de la coboratul pe burlan. Pur si simplu avea rozeta sparta!

    • Vulgar comentariu, vulgar și mujic.

    • tiberius, eurodeputatul, in ciuda faptelor savarsite, e cu mult peste tine in toate privintele

    • Vulgaritatea suprema stii care e? Sa vina unul la tine, sa te priveasca in ochi si sa-ti ceara sa-l votezi, ca el e cel mai mare sustinator al valorilor crestine. Sa-ti faca constitutie, legea suprema in care sa scrie ce este sau nu o casatorie. Si sa te minta, de fapt, pentru voturi. Sa te minta 30 de ani. Si sa se destrabaleze. Dar nu asa, in particularci in public, VULGAR, cu 25 de parteneri (din care unii cu imunitate diplomatica, ca el).
      Daca e ceva care URASC cu toata fibra mea, aia sunt demagogii populisti. Aia specialisti in identificarea cauzelor (bune sau rele) care au o priza cat mai larga la public, cauze pe care le vor sustine zgomotos, noi si noi cauze care sa-i mentina la putere indefinit. Nu ca ar crede macar o iota in acele cauze, sunt doar vehicolul pentru a ajunge si a se mentine la putere.

    • Da. E peste el. Mai ales la ipocrizie si minciuni sigur e peste. Si la incalcarea regulilor de covid. Ai dreptate.

    • @tib….e un frocio….opurre culattone opure ,,richione opure……..uguale pidosnic…..punto.

  2. Ungurii sunt și muiști, dar nu acest lucru deranjează în primul rând, ci faptul că se dau sfinți, mari creștini

  3. Orban : ”incompatibile cu valorile familiei noastre politice”. WTF care familie politică ? A Popularilor, din care ești suspendat ? Care valori ? Minciuna, furtul, nepotismul, ipocrizia, xenofobia ? Întreb și eu. Bagi noua constituție în tocător ? Doar a scris-o pentru voi.
    Poor guy. Dropped under the bus pentru o mică nebunie, cum se numește ? Unga bunga ))))

    • Un excroc va merge la o persoana, o va minti, va reusi sa o insele si sa-i ia o suma de bani. Asta e considerata o infractiune, pentru care poate face puscarie.
      Un demagog este o persoana care va minti milioane de oameni, va reusi sa le insele si sa se mufeze la conduta de bani. Motherload-ul de bani. Dar ceea ce la excroc e o infractiune, o minciuna de stors bani(pasibila cu inchidoarea), la demagog este o declaratie politica pentru care are imunitate.

  4. urmeaza si altii

  5. Si de ce simti nevoia sa comunici inutilitatea asta????

  6. Fapta cea mai gravă a acestui om a fost pe departe încălcarea măsurilor de lockdown și posesiunea câtorva tablete de extasy. Toate acestea dublate de o ipocrizie crasă, cu care și-a disimulat preferințele sexuale, deloc incompatibilă cu ”valorile„ fidesz. În prezent regimul Orban este plin cu impostori, semidocți, ieniceri politici și comisari culturali, cu membri din famiglie superbogați, cu rasiști patenți și cu creștini de serviciu. Szajer era intruchiparea valorilor fidesz dar mult mai deștept și pregătit. A, și renumita constituție, ”cioplită în marmură” zboară și ea ? Oricum, a fost modificată de 9 ori ( după 2011 ).
    Burlanul acela, de n-ar fi fost…Să vedeți, cum o să-l repudieze toți aceia care i-au luat apărarea azi dimineața.

  7. Un aspect extrem de imoprtant: stirea a fost publicata in presa si scandalul a izbucnit exact la 2 zile dupa interventia politiei, si dupa dupa ce Szajer a demisionat din PE.
    Ce s-a intamplat in cele 2 zile pana cand presa si autoritatile au declansat scandalul?
    (O fi refuzat Szajer o anume propunere si a fost pedepsit?)

  8. Eu înțeleg ca era necesar să demisioneze din partidul lui Orban dar nu înțeleg de ce si_a dat demisia din parlamentul european? Erau acolo destui care aproba astfel de practici, inclusiv din rândul romanasilor noștri de la UE sunt unii care încurajează curcubeul. Trebuia doar sa se transfere, poate ca ne împacăm și noi cu ungurii?

  9. Daca il prindeau cu 24 de femei, primea o medalie.

    Nu sunt gay, dar vad ipocrizia, o dam pe egalitate si pe asta il dam afara din PE ca l-au prins ca facea flotari pe spate in gradina cu castraveti.

  10. Partea trista e aceea ca farisei fatarnici ca asta profita de credinta si valorile unor oameni simpli cum sunt si bunicii mei de exemplu. Ei nu pot intelege cum s-ar putea casatori doi oameni de acelasi sex si vine un neispravit ca asta si toarna gaz pe foc, pune articole in constitutie si in legi si ia votul unor oameni batrani si simpli, iar el e de fapt un distrus.

  11. És halod, Orban, bacsi?
    Méknek a faszát fogod le szopni?
    Szajernek vagy Putinnak?

  12. Hai să vedem, ce indemnizație și alte cheltuieli sunt decontate unui parlamentar din Uniune, ca să înțelegem, de ce demisiile sunt așa de rare de acolo. Indemnizația lunară a parlamentarului este de 6962 Euro net. Are dreptul la 323 Euro / zi pentru cazare / chirie, deplasări și alte cheltuieli pentru protocol / telefon/chirie birou, în valoare de 4563 Euro/ lună. Parlamentarul are dreptul, după expirarea mandatului său să beneficieze de indemnizație un număr de luni egal cu anii de parlamentar în Uniune.
    Concret : Szajer, fiind parlamentar în Uniune timp de 16 ani, ar fi avut dreptul la 16 luni de indemnizație, adică peste 110.000 Euro ( 16x 6962 )
    Se spune, mai în glumă, mai în serios, că pentru țările membre, Parlamentul European este un fel de cimitir al elefanților, plin cu reprezentanți consumați în luptele interne, care merită o sinecură, un fel de vacanță lungă, ca răsplată pentru munca de acasă . On hell of a vacation)))

  13. Corect : One hell of a vacation.