G4Media.ro

Israel: Autoritățile vor să vaccineze elevii în timpul programului școlar

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

4 comentarii

  1. Si ce rezolvă? Câștigă imunitate impotriva proteinei spike care va muta in varianta xyz care va ucide 90% dintre copiii si adulții care nu s-au întâlnit cu boala?
    Nu mai bine copiii sunt lăsați sa se imunizeze natural întrucât foarte puțini sunt afectați si câștigă imunitate mai largă decat cea specifică impotriva proteinei spike? Care la o viitoare variantă va proteja întrucât singura care s-a modificat este proteina spike?
    Si nu ar trebui la fel si pentru adulți?
    Avantaje:
    1. Se curăță o grămadă de șoșoci Planeta devenind un loc mai bun. Vaccinații vor muri in procent de doar 0.8%.
    2. Activitatea economică își revine
    3. Oamenii sunt mai mulțumiți (cei vii)
    Este strategia UK si pare să meargă.

    • mutatii se intampla si cu vaccin si fara asta e genetica, se propaga varianta optima.
      faptul ca omori o varianta, nu inseamna ca se va dezvolta obligatoriu alta varianta.

  2. Bravo lor!
    Popor format din oameni civilizati si cu simt civic.

  3. Si in Romania numarul de infectări este mare, insa nu le da Câtu voie sa faca publica realitatea.
    Sa mearga copiii la școală (ca nu are chef sa plătească unul din parinti sa stea acasa cu copiiii pana in 12 ani). Sa duduie economia, iar HoReCa sa ne indoape cu hrana expirata de 7 ani.
    Si tot asa.
    Si sa crape de covid cat mai multi batrani , ca sa scape de platit pensii.
    Hai sa incingerm hora mare!