Home » Articole » În timp ce în Senat s-a dezbătut Legea Pensiilor, Ciolacu era la sindrofia de lansare a comediei „Miami Bici 2”. La trei ani de la primul film, noua producţie cu BRomania şi Codin Maticiuc intră în cinematografe din 24 noiembrie

În timp ce în Senat s-a dezbătut Legea Pensiilor, Ciolacu era la sindrofia de lansare a comediei „Miami Bici 2”. La trei ani de la primul film, noua producţie cu BRomania şi Codin Maticiuc intră în cinematografe din 24 noiembrie

În timp ce în Senat s-a dezbătut Legea Pensiilor, Ciolacu era la sindrofia de lansare a comediei „Miami Bici 2”. La trei ani de la primul film, noua producţie cu BRomania şi Codin Maticiuc intră în cinematografe din 24 noiembrie
sursa foto: captura Instagram
Ascultă articolul

Lumea mondenă bucureșteană s-a adunat marți seara la evenimentul de lansare a noului film Miami Bici2, continuare comediei Miami Bici, producţie cu BRomania şi Codin Maticiuc. Printre oaspeți s-au numărat și premierul Marcel Ciolacu, care a ținut să se pozeze cu vedetele  filmului.  În timp ce Ciolacu se afla la acest eveniment, în Senat aveau loc dezbateri aprinse pe Legea Pensiilor.

- articolul continuă mai jos -

Ciolacu pare să aibă o relație apropiată cu  Codin Maticiuc, având în vedere că a participat și în 5 octombrie la ziua de naștere a acestuia.

BRomania (Matei Dima) a anunţat recent premiera comediei „Miami Bici 2”, o continuare a filmului „Miami Bici”. La trei ani de la primul film, noua producţie cu BRomania şi Codin Maticiuc va fi lansată în cinematografe pe 24 noiembrie.

La petrecere, premierul a purtat un tricou cu un mesaj adaptat după noul film: ”Make Buzău great again”.

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole