Prosport
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Doi bărbați au fost găsiți morți, marți la prânz, în casa în care locuiau din comuna gorjeană Bălești, au anunțat autoritățile. Conform surselor G4Media bărbații erau tată și fiu, aveau 58, respectiv 35 de ani, și au fost găsiți de fiica, respectiv sora victimelor, care a apelat 112.
Autoritățile au mai precizat că, din primele informații, nu este vorba de un incendiu, ci de o moarte cauzată de o butelie cu arzător folosită la încălzire și gătit.
sursa foto: Pexeles/ Kat Wilcox
Scapau daca se vaccinau,acum e tardiv!