Doi bărbați au fost găsiți morți într-o gospodărie din județul Gorj după ce au folosit o butelie cu arzător pentru încălzire
04 ian. •
1
Doi bărbați au fost găsiți morți, marți la prânz, în casa în care locuiau din comuna gorjeană Bălești, au anunțat autoritățile. Conform surselor G4Media bărbații erau tată și fiu, aveau 58, respectiv 35 de ani, și au fost găsiți de fiica, respectiv sora victimelor, care a apelat 112. Autoritățile au mai precizat că, din primele […]