Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Diana Șoșoacă a fost din nou la Ambasada Rusiei, la recepția de Ziua Victoriei.
Politiciana pro-rusă a postat pe Facebook o fotografie de la eveniment, alături de ambasadorul Rusiei și de ambasadorul Coreei de Nord.
Diana Șoșoacă participă recurent la evenimente la Ambasada Rusiei, între care:
O lună în Korea de Nord și se întoarce balerină !!
Să se mute la alegere, în Rusia sau Coreea de Nord, dacă acolo simte că este locul perfect pentru ea. Nu să ne oblige pe noi toți să trăim după pofta ei.
Enervant!