Home » Video-uri » Nutriție » De ce suntem tot mai obosiți, deși mâncăm mai mult ca niciodată

De ce suntem tot mai obosiți, deși mâncăm mai mult ca niciodată

Ascultă articolul

Cafeaua, gustările dese și energizantele nu rezolvă întotdeauna problema oboselii. Nutriționistul Tania Fântână explică de ce alimentația modernă, bogată în produse ultraprocesate și consumată aproape continuu, poate contribui la lipsa de energie și ce obiceiuri ne ajută să ne menținem vitalitatea pe termen lung.

Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.

Comentariile sunt inchise

Top Articole