G4Media.ro

Cum au fost prinse în flagrant directoarea Direcției de Cultură Constanța și…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

5 comentarii

  1. Ciao, Schengen.

    • As fi pus pariu ca DGA a fost gândit sa nu lucreze cu legislatia folosita de catre DNA.
      in mod normal cand apelezi la o institutie a statului ti ae rexomanda sa actionezi singur in instanta pe timpul si banii tai daca te simti prejudiciat in dtepturile tale.
      De drepturile celor multi au grija doar ong-urile.
      Sigur cineva a avut un interes…

  2. Și, când îi auzi pe pupătorii din studiourile de televiziune cum se miră în privința lipsei motivelor pentru care țările civilizate nu vor ca România să intre în spațiul Schengen, te apucă scârba.
    Violatorii copiilor scapă basma curată, traficanții de carne vie scapă fără pedepse, politrucii scapă fără pedepse și rămân și cu banii furați, vameși și polițieni prinși în fapt primesc cu suspendare etc

  3. Fapta nu exista, doamna se pensioneaza si gata. Next

    • Corect. Stiu din proprie experienta ca asa se intampla.
      Un functionar public care nu-si indeplineste temeinic sarcinile de serviciu o face pentru ca i se permite. D`oh!
      Ce, e obligatoriu sa fie vorba despre bani cash si flagrant ca sa semnalezi ca un functionar „acopera” ceva cand nu face ce trebuie?
      Bine, daca reclami la anaf o firma ca ti-a dat o factura falsa ce crezi ca se intampla?… corect. #nimic