Nicușor Dan, la B1TV: Nu am ceva să-mi reproșez. Dacă persoana respectivă va merge la CEDO, va primi despăgubiri/ Niciodată în 13 ani Asociația Salvați București nu a primit bani pentru acțiunile ei
15 sept. •
73