G4Media.ro

Vlad Voiculescu anunță că depune plângere penală pentru delapidare împotriva unei companii…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

13 comentarii

  1. mascariciciul asta ar pregati mai bine un program, solutii… nu plangeri penale. Nu poti guverna un oras doar cu plangeri penale

    • Are program. E liber la consultare de vreo luna jumate. citeste’l :bucurestiuloamenilorbuni.ro

    • Și Nicusor Dan dă in judecata caii verzi de pe pereți și pokemonii.
      Bravo Vlad, platim oricat, avocati, experti… afara cu excrocii din administratia publica!

    • @omusor: chiar ar trebui sa mai citesti si tu stirile in intregime, nu numai titlurile acestora! Ca vad ca postezi si prost si aiurea! Mai bine mergi si fa-ti o mamaliguta sa-ti pice bine la stomac! Ca la cap nu are cum! Usele traiesteeeee! Uraaaaa!

  2. Dacă si de data asta bucureștenii o aleg pe idioata satului, își merită soarta , si capitala ar trebui mutată în alt oraș, cu o singură primaria,nu sectoarele pwlii unde mine altceva decât spălate de bani, japca din banul public.

  3. Măscărici? Pe baza a ce?

  4. Mare cotcodac ca a facut un ou. Nicusor Dan a facut zeci de plingeri penale si nu mai face atita cotcodac.

    • In caz ca nu ai retinut a profitat de faptul ca el a fost dat primul in judecata de catre acea companie… pentru denigrarea brandului.
      Lăcomia PSDista va fi exterminata de prostia din capul lor

  5. Foarte bine. Ne-am săturat de Gabriela Pandele şi gaşca ei de puturoşi!

  6. Eu aștept plângeri penale pt. gaura din buget sau a fost doar o declarație politică?

    • Daca fondurile se aloca corect pe baza votului consilierilor nu ai cum sa o acuzi pe Firea decat ca da din gura ca proasta.
      Contabila care inregistreaza facturile tre’ sa verifice si toate hartoagele aferente… dar cine are acces acolo?

  7. Vladutz Stelutz , cand a.ti avut voi guvernul vostru de securisti ce puls mea a.ți făcut , va credeti mai corecti decât gunoaiele de la psd ? Nu puteti fi pt ca toți sunteți făcuți din același aluat : avizi de bani și de putere , v-ați infiltrat în toate partidele și ați făcut tot posibilul ca să ne fie scârba de voi , de toți ! Mai lucrați si pentru ȚARA și pt oameni ca in câțiva ani nu mai ramane nimeni pe aici , nici macar sa stingă lumina .

    • Oricine dă din Gură poate conduce o țară. Fals.
      Tara e condusa de majoritatea parlamentara daca au cap sa inteleaga legile si vor sa munceasca. Ministrii la fel.
      Restul e can-can
      Primarul/primărița – doar un post de „imagine”… oricum are consilieri si directori care muncesc (si incaseaza comisioanele) pentru ea.
      Daca ajunge Vlad la primarie cui mai dau ăia comisioanele? Ei oricum nu mai au unde sa ascunda banii. Toți copiii lor si toate rudele lor sunt deja plini de bani… nici nu mai stau prin tara