G4Media.ro

Vaslui: Elicopter SMURD, solicitat pentru un preot căruia i s-a făcut rău…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

11 comentarii

  1. De ce trebuie elicopter pentru astia care fac magie?
    L-a vrut D-zeu in rai, lasati-l!

  2. Nu mai văzuse kur de copil de 3 zile?

  3. Acum sunt odioase comentariile, dar când voi ăștia adepții lu’ domnu’ aruncați cu ură în stânga și în dreapta, cum e? Nu vă place când vi se dă o doză din propriul medicament, așa-i?

  4. Ma întreb dacă mi se întâmplă mie ce reacție va fi. Mai mult ca sigur ca va veni o ambulanta amărâtă și aia după 1h.
    Nu zic ca popa ala nu are o valoare mai mare pentru comunitate, mai ales într-o societate primitiva și religioasa ca a noastră dar cum rămâne cu impozitele mele și contribuția mea la sănătate?

    Toți suntem egali în fata legii dar nu și în unele privințe cum ar zice Johannis.

  5. Nu, dom’ sef, asta-i fata bisericeasca, se zbate intre viata si viata vesnica!

  6. Macar v-ati dat arama pe fata la ce comentarii aprobati si ce comentarii stergeti!!!! Vai de capul vostru.

  7. Și dacă nu era popa, ci un simplu enoriaș, ce s-ar fi trimis? Tot un elicopter?

  8. @OIO, dumnezeu, la avertizat că poate ajunge în iad; nu suntem egali în fața legilor și canoanelor bisericești. Legile juridice sint corecte ,că nu se aplică, asta e altă discuție. PS. Dumnezeu este știință, în știință greșelile se corectează cu explicațiile de rigoare. Sănătate preotului, va fi salvat de știință.