G4Media.ro

UPDATE Cadavrul găsit fără picioare și parțial ars lângă un cimitir din…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

18 comentarii

  1. Mai exista un profesionist cu experienta, capabil sa rezolve un caz daca ies toti la pensie la 40 de ani?
    Mai exista vreun functionar care sa faca ceva in tara asta?

  2. sa citam pe bode : Romania e o tara sigura !

  3. Evident că „autoritățile” nu o sa găsească nimic. Evident că si acest caz o sa rămână nerezolvat.
    Evident.

  4. Nu vați intrebat de ce ard atâția oameni în țara asta? Ard copii și bolnavii de la ATI cu spital cu tot. Pentru ca am abandonat pe Dumnezeu în fața sexomarxiștilor și ne mai și autosterilizăm cu vaccinul globalist. Sușținem AUR și Călin Georgescu numai așa se pot oprii asupririle străinilor asupra noastră.

    • Opinia ta e întărită de faptul ca nu știi sa scrii.

    • Fă-ți un control la psihiatrie nene. Ai mare nevoie.

    • Ai capul mâncat la maxim. Lăsate de politică Ioane.

    • Voi, analfabeții și debilii, nu ar trebui să aveți dreptul la exprimare. Sunteți o insulta adusă culturii, civilizației, limbii materne, iar insulta se pedepsește prin lege. Pedeapsa ar trebui să fie privarea de expresie de vreme ce expresia o folosiți în scopuri de instigare la ură. În plus, le dați apă la moară altor oligofreni care se bucura, prind curaj când văd un aliat și dintr-un segment oligofren deveniți un segment periculos.

    • @Sepupu
      Sa nu ajungi tu sa decizi cine are voie sa se exprime si cine nu!
      Aidacapulmeu.

  5. Un pe.do.fil, probabil strain si-a redus victima la tacere

    Mai tineti minte cazul pe.do.fi.lului olandez , un”fan” al judetului Dambovita, care era voluntar in tot felul de ONG-uri pentru copii, ce a rapit si u.cis o fetita de 11-12 ani acum 2-3 ani?

    Nu s-a mai auzit nimic de el, justitia romana si olandeza a anchetat pana la epuizare

    Romania este raiul pe.do.fi.lilor si tra.fica.n.ti.lor de copilasi, de min.ore

    • Ăla s-a sinucis în Olanda. A intrat cu mașina într-un camion când era urmărit de poliție. Nu mai exagerați cu „nu s-a mai auzit nimic”!

    • „s-a sinucis” ca Epstein la oha

    • Dar tu de unde stii inteligentule?De preotul ala din Moldova care si-a abuzat ani de zile toate cele 5 fete ce spui? Ah, am uitat, era olandezul sub acoperire. Postac rosu.

  6. Dupa Revolutie au fost pedofilii francezi care agatzau copii ai strazii la Gara de Nord.

    • Tu traiai prin canale pe vremea aia. Faceai meditatii la franceza probabil, ca altfel nu-mi explic cum reuseai sa distingi franceza de rusa.

  7. Țara din evul mediu se numește România. Paradisul tuturor analfabeților și ucigași.

  8. Dinca e bine merci la puscaria Craiova.
    Nici-o ancheta serioasa.
    Nici nu trebuie, ca s-ar putea s-avem `surprize`.
    Vorba ceea: Nu ridica pietrele ca te musca sarpele!
    Ce mai vreti anchete?
    Numai cu Revolutie 1.1 se mai face bine tara asta.
    Dar cu ghilotine si tot tacamul!
    Pestele de la cap s-empute!