G4Media.ro

Rusia interzice intrarea în țară a aproape 1000 de americani, între care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

7 comentarii

  1. Gata,americanii își retrag sprijinul pentru Ucraina. Pai Biden tocmai își programase concediul la Novosibirsk, și visa la o întâlnire cu paranoicul la masa de 15 metri.

  2. Doar 1000 ,puteau pune pe lista 300 de milioane de americani ,oricum niciunul nu își dorea să meargă acolo. E drept în situația actuală cu 1000 de dolari faci orgie cu 100 de rusoaice fierbinți,dar se poate face asta și în alte țări unde în plus poți comanda și de la Mc Donald’s.

  3. Saracii =)), sunt absolut devastați, nu se mai pot duce la o budă rusească =))

  4. Vai, vai, vai! Plâng și fiarele cele mai atroce din îndepărtata jungla. Rad și curcile, și ratele mute. Rade și iapa in grajd. Rade și mucul de pe deget.

  5. Citind comentariile(scrise corect gramatical) nu poți să nu apreciezi cum a reușit paranoicul Covidutz să aducă ura(binemeritata) a lumii civilizate asupra sovieticilor. I-au pus în mișcare până și pe nemți care visau la o victorie economică și au realizat că trebuie să întreprindă o acțiune tipică pentru secolul 19. Sa aducăa nivelul zero economic și militar o „țară” aflată pe persoana fizica și care ne deranjează pe toți. Resursele tot la noi vor ajunge,dar cu zero armata vor fi cuminti și darnici( o nouă generație de oligarhi e la linia de start).

  6. Eh uite d-aia isi fac aia harakiri … ca nu mai pot calca pe pamantul fagaduintei mujicesti. Ei si inca cateva miliarde care nu mai pot dormi noaptea la gandul ca nu mai pot vizita maretele fauriri ale unei culturi de desculti.