G4Media.ro

Președintele Iohannis a convocat o ședință a Consiliului Suprem de Apărare a…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

5 comentarii

  1. Propun sa duca batalionul I si II la granita cu Ungaria, si sa si treaca granita (preventiv).

  2. primul lucru pe ordinea de zi:
    exportul de muncitori romani in Germania daca se poate, pe post de sclavi!

    • cred ca firmele de armament au avut nevoie de un angajament clar din partea romaniei , ca pana in 2026 vom cheltui miliarde de euro , ce crestere de salarii si pensii…nu mai zice nimeni ca sa vezi,deficitu’, ce zice europa , ce zice isarescu sau daianu…bla,bla,bla,pt.arme nu exita plafoane de nedepasit!!!

  3. Buna ziua!Cred ca ordinea de zi va fi urmatoarea:1-10.lupta lui Klauss și a guvernului meu cu psd-ul !!!11.lupta lui klauss si a guvernului meu cu Covid 19!12.măsuri de siguranta:alternarea stării de urgență cu starea de alertă maxima!14.măsuri privind interzicerea dezvoltării economice deoarece nu a fost cules sparanghelul în Germania!15.cooptarea „inteligentilor asimptomatici”in vederea prevenirii vânzării Ardealului!!!

    • Ai uitat „regimul Cererii de Iesit din Casa pentru turistii romani: necesar + cu dosar cu sina + timbru fiscal daca stai la Romanica; de nedorit daca te duci cu morman si te intorci bronz de piele din Grecia”.