G4Media.ro

Oficial ucrainean din Odesa: Rușii distrug în mod intenționat recoltele și grânarele

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

13 comentarii

  1. Rusia doar distruge.

  2. yep, se stie! ca orice tiranie totalitara care se respecta, daca nu se face voia dictaturii atunci totul trebuie distrus!

  3. Milogii de ucraineni ar fi in stare sa de-a foc singuri la recolte ca sa victimizeze in fata stăpânilor din occident!

    • Rusia chiar crede că poate șantaja lumea cu foametea, când tot ce face e să-și bată cuie-n talpă. Dar rusul are o gândire bolnavă și nu înțelege că se autodistruge.

    • trollul vorbeste de milogi! EPIC :)))))))))))))))

  4. Ba je.g pe nume casapu, tu vorbesti de stapani? Serios, chiar tu ti-ai gasit?

  5. nu ar fi grav, in felul asta vor putea exporta grane si romanii si moldovenii, ca acum e invadata piata de cereale ucrainene, ca ucrainenii au inchiriat tot, si vagoane cerealiere, si camioane, si nu gasesti nimic liber pe piata.

    • Nu plânge tu la mormântul altuia.Plange la al tău că din România se exporta grâu de calitatea 1 si se importă spărtură si tărâțe de grâu la preț de grâu de panificație de 32 de ani.Manaca pâine congelata si taci !!

    • Margo, lucrati in domeniu? Cam cat importa / exporta Romania? Dumneavoastra cam cat grau produceti si va plangeti ca nu puteti sa exportati?

    • normal ca nu e grav daca e vb de ucrainieni. doar daca era vb de rusi era grav..da, stim, acum plimba ursul!

  6. Câteva rachete peste moscova să guste și rușii propriul medicament.

  7. 💩putler foloseste tacticile lui stalin si mao zedung🤮🤮🤮🤮🤮🤮…infometare si teroare…😡😡😡😡😡😡

  8. @casapu:la câte holde au ars și mai ard in România,după tine,înseamnă că românii își dau singur foc la grâne,nu?unde e logica?e și la noi că la unchiul Sam!Sri ce face?sută prea multe, totuși!