G4Media.ro

Laura Codruța Kövesi anunță că Parchetul European va supraveghea banii UE dați…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

3 comentarii

  1. daca s-ar fi facut asta la noi , acum eram DEPARTEEEEEEE .. dar am avut HOTII DE LA PSDNLUDMR care au sifonat fondurile UE , practic omorand dorinta oricarui afacerist cinstit de a se apropia de asa ceva .
    Toti stiu ca trebuie cotizat daca vrei sa le obtii !!!!

    Rep Moldova are o sansa uriasa in felul asta !

    Codruta te rugam ai grija si de fondurile UE mai mult si la noi , si supravegheaza mai cu atentie pe toti afaceristii afiliatii la partide , care ca prin minune au parte de fonduri

    • Banii aia sunt supravegheati oriunde in cadrul UE…. Chiar si in Rom.

    • asta nu au impiedicat ciumele sa sifoneze bani .. dar doar de cand s-a creat recent pozitia pe care o ocupa Codruta, au inceput sa iasa la suprafata problemele (si nu doar la noi) .. pentru mine e destul de clar ca inainte de ea lucrurile nu au functionat chiar cum ar fi trebuit ..
      poate de asta nici nu se mai chinuie PSDNLUDMRistii sa ia fonduri UE pentru anumite investitii si prefera sa faca imprumuturi