G4Media.ro

Lanț uman între Curtea de Apel București și clubul Colectiv. Sute de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

9 comentarii

  1. Colectiv m uie colectiv

    • Poate alcoolistii supravietutori, cand termina berile, se vor p pe mormantul lui Nicolae Bahan si a celorlalti muncitori romani fara masterate. Ar fi preferabil, decat sa dea cu artificii in interiorul cladirilor.

    • Ca si pe HN vad dovezi si aici cat de plini de venin si ura sunteti si ca in adancul sufletulu isunteti niste psihopati care vreti moartea altora. Sa va cautati de tigle lipsa de pe acoperis, ca aveti multe…

      Sa va bateti joc de club e una dar sa luati in bascalie si ura tragedia si moartea acelor oameni nevinovati e deja josnic chiar si pentru niste oameni luipsiti de scrupule si empatie cum sunteti voi. Ati atins un nou nivel. Felicitari amandorura!

  2. E bine ca sectorul 5 a uitat sau m ai grav nu i a pasat ca unul din condamnații din proces este ales primar.. I au acordat cu încredere votul.. Remarcabil..

  3. Moderatori de comentarii mai sunt pe site.ul asta?

  4. O drama. Dar sa vedeti ce drame sunt in procesele civile amanate pana mor partile in beneficiul mafiei retrocedarilor, imobiliare sau a terenurilor.

    Romania a fost sanctionata la CEDO de N ori pentru incalcarea Art. 6.

    S-a schimbat ceva? Aceiasi mafioti in robe distrug destine si calca drepturile in picioare.

  5. Primarul sectorului 5,nu va a apuca să își pună panseluțe, mandatul lui se va termina foarte repede, urmând ani grei de pușcărie.

  6. Sa raspunda cine avea responsabilitatea exclusivă de a controla acele localuri. Asa putem să spunem că prefectul e șeful primarului, ministrul de interne e șeful prefectului, prim ministrul e șeful ministrului de interne, si sa intre toti la pușcărie. Nu tata, e în responsabilitatea ta sa controlezi? Răspunzi. Ca si organizatorii, toti patronache din romania fac ce vor în localuri cu oblăduirea organelor de control. La fel cum e și cu actele. Niciun primar nu poate sti cu adevărat care e situatia in teren a fiecărei firme din sector. Vina lui Piedone e ca s a intamplat in timpul mandatului lui. Oricine ar fi fost în locul lui ar fi fost exact la fel!

  7. De ce nu vorbeste nimeni despre „prestatia” dr. SANDESC DOREL, cel care era ministru secretar de stat si apare tot timpul in imagini alaturi de BANICIOIU, ARAFAT, in acele momente tragice?!!!
    Ca mare specialist ATI nu avea nimic de facut, nu are nimic de spus, nu il intreaba nimeni cum a actionat in acele momente?
    Ca acum il vedem foarte vocal la Antena 3, dupa acele tragice evenimente a disparut din peisaj o perioada. De cate ori apare o tragedie, hop si marele profesor care face sluj in fata oricarui politruc sinistru de tipul lui Dragnea!
    Oare RIZEA nu stie ceva despre legaturile care il tin pe SANDESC de DRAGNEA si ARAFAT?!!!