Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Elevii încheie, vineri, primul semestru și intră în vacanța intersemestrială, conform calendarului aprobat de Ministerul Educației. Școala se încheie online, dar guvernul dorește ca, dacă situația epidemiologică o va permite, predarea să se reia în format față din 8 februarie, când începe semestrul al doilea.
Ministrul Educației, Sorin Cîmpeanu, a declarat în mod repetat în ultimele zile că detaliile și deciziile în acest sens vor fi luate în comun cu Ministerul Sănătății pe 2 sau 3 februarie.
cum va fi reluată? cu parinti si bunici bolnavi de covid…
cine crede ca batul ala bagat pe nas da rezultatul corect se inseala