Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Fostul tenismen Ilie Năstase a fost internat la Institutul Național de Boli Infecțioase ”Matei Balș”, după ce s-a infectat cu COVID-19, au declarat surse medicale pentru G4Media.
Ilie Năstase, în vârstă de 75 de ani, a fost internat pentru a i se face o serie de investigații medicale, nefiind internat pentru a primi oxigen, conform acelorași surse.
știre în curs de actualizare
Sursa Foto: Inquam Photos/ Autor: Alexandru Busca
De la USR citire: Daca nu are schema completa de vaccinare atunci sa-si plătească spitalizarea, ca are de unde.
Propunerea oficiala a venit chiar de la PNL. (inainte ca Ungureanu sa zica ceva). Asa ca nu mai arunca dezinformari aici.
Poti sa probezi?
Oricum in materie de certificat verde PNL si USR au făcut concurs de mizerii.
sper sa dea coltul rapid
De ce? Doar ca esti un sărac pr ost care dorește moartea altora?
O să trăiască deoarece domnul Cseke Attila a achiziționat medicamente. Dacă mai era doamna Mihăilă la sănătate, Nasty era deja ca și mort.
Papitoiule
Batei Balsi e spital de VIP-uri
Oare toți infectați au fost spitalizați pentru investigații suplimentare!?
Vaccinul bate’l vina!!! Si ‘n doza completa!!😁
Vaccinul bata-l vina a facut ca sa nu aibe nevoie de oxigen. Prostia bat-o vina te face pe tine sa traiesti in intuneric, mizerie si ura pentru tot restul vietii tale de sarantoc.
bai cioby, copil a.bu.zat, marea majoritate a decedatilor vaccinati bolnavi de covid aveau peste 80 de ani. la cei nevaccinati e exact invers! deci … „Vaccinul bate’l vina!!! Si ‘n doza completa!!” 😀
e vaccinat? In vara a zis ca nu se duce la ziua lui Tiriac la Madrid ca nu e vaccinat etc.
…” Ne perdem valoarele „….
„Bata l ” cu scuzele de rigoare!! Viteza!!😁
Inca un rand de rotisati la spitalul compradorilor ar fi o veste minunata pentru platitorii de TVA enorm, ai caror copii se ineaca in veceul scorii rurale.