Home » Articole » FOTO Aglomerație în mallurile din Capitală: pe o vreme mohorâtă, mii de bucureșteni s-au înghesuit în centrele comerciale pentru a sărbători 1 iunie

FOTO Aglomerație în mallurile din Capitală: pe o vreme mohorâtă, mii de bucureșteni s-au înghesuit în centrele comerciale pentru a sărbători 1 iunie

FOTO Aglomerație în mallurile din Capitală: pe o vreme mohorâtă, mii de bucureșteni s-au înghesuit în centrele comerciale pentru a sărbători 1 iunie
Sursa foto: G4Media.ro
Ascultă articolul

Mallurile din Capitală sunt extrem de aglomerate, marți, când mii de bucureșteni s-au înghesuit în centrele comerciale pentru a sărbători 1 iunie.

Vremea fiind mohorâtă, locuitorii Bucureștiului au evitat parcurile, astfel că centrele comerciale sunt mai aglomerate chiar decât în preajma sărbătorilor.

La intrările de la parcările unor malluri s-au format cozi de mașini, pentru că niciun loc nu mai este liber.

- articolul continuă mai jos -

Cozi sunt și la cinematografele din centrele comerciale, iar în magazine este lume multă.

Comentarii
  • Daca faceau punte cu weekendul viitor acum erau pe plaja in … functie de búget

    • Pe ploaie la plaja?

      Ploua de rupe si la mare si la munte, unde sa pleci?
      Si de ce trebuie sa iti faca statul punte, sa iti dea o zi libera gratuita? De ce nu poti sa iti iei din zilele de concediu pe care le ai? Cand o sa renuntam la a fi atarnatori si la a sta cu mana intinsa dupa milogeala?

    • n-ai inteles nimic, stai jos.
      pentru cei ca tine e circul facut

  • Si ce am putea face pe vremea asta de afara?

    Ar fi fost interesant daca redactorii G4 media scriau niste articole in care sa vina cu idei de petrecut ziua libera de 1 iunie in conditiile meteo de afara (ploaie torentiala in aproape toata tara). Atunci s-ar fi vazut profesionalismul adevarat. Astfel de articol care comunica ceva ce toata lumea stie sau banuieste nu prea ajuta.
    Eu sincer nu stiu ce ar putea lumea sa faca pe ploaie, ca de stat in casa am tot stat de prin februarie ’20, ni s-a luat de stat inchisi intre 4 pereti cu copiii pe cap 24/7…

    • Ai putea sa citesti daca tot esti liber sau sa te joci cu copilul un joc de societate. Unii dintre voi au turbat cand erau inchise mall-urile astea aruncate in mijlocul orasului.

    • Grupurile de uațap ale parintilor sunt o sursa excelenta de sfaturi.

    • De vreo 1 an si jumătate cam asta facem, citim si ne experimentăm cu jocurile de societate, intre 4 pereti….

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole