Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Fostul jucător de tenis Andrei Medvedev s-a înrolat în armata ucraineană, a anunţat un alt fost tenismen, Serghei Stahovski, transmite News.ro.
„Legenda tenisului mondial rămâne la Kiev şi este pregătită să înfrunte duşmanul. Sunt foarte fericit să-l văd pe Medvedev alături de noi”, a scris Stahovski pe Instagram, unde apare alături de Medvedev în ţinută de luptă.
Andreï Medvedev, în vârstă de 47 de ani, s-a retas din activitate în 2001, după ce, cu doi ani înainte, jucase finala de la Roland Garros, pierdută în faţa lui Andre Agassi.
El a fost numărul 4 mondial în 1994 şi are 11 titluri ATP.
PR pur. Va lupta din biroul lui Zelensky dintre Facebook si Twitter. Jenant. La fel ca faza aia cu Ucraina favorita la Eurovision direct din transee.
Pai si te deranjeaza ?