Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Articol actualizat în urma unei erate transmise de CNCAV: 14.176 de persoane au fost vaccinate anti-COVID în ultimele 24 de ore, dintre care 9.664 cu prima doză, potrivit datelor furnizate de CNCAV.
Numărul persoanelor vaccinate cel puțin cu o doză a ajuns la 5.087.276.
Citește și
Sursa foto: G4Media.ro
Asa trece gloria lumii… Degeaba puncte de vaccinare mobile si alte sfortari ale guvernului. Lumea stie ca beneficiile nu depasesc riscurile. Mai prind si ei cate o baba.
Prin tari ca Australia ai fi primit deja o vizita de la politie pe acasa pentru zadarnicirea combaterii bolilor.
Du-te bai Vlad, in China. Cine zădărnicește? Daca eu nu mă vaccinez , zădărnicesc ce ? Atâta timp cât nu sufăr de nicio boala și respect regulile . Hai jos comunismul . Sunteți mai rău decât Sosoaca :)))