Spitalele militare angajează temporar medici, asistenți medicali și farmaciști
Spitalele militare angajează temporar medici, asistenți medicali și farmaciști în unitățile medicale ale Ministerului Apărării, pentru o perioadă de șase luni, personalul fiind necesar în contextul epidemiei de coronavirus. „În contextul eforturilor întreprinse de autoritățile publice pentru limitarea răspândirii noului coronavirus (COVID-19), Ministerul Apărării Naționale a demarat măsurile necesare pentru suplimentarea numărului de posturi din […]