DERAPAJ Vicepreședintele PSD Mihai Tudose: Am auzit pe unul dintre demențeii lor că s-ar putea să înceapă vaccinarea de la jumătatea lui decembrie. Băi, esti nebun la cap? / D-aia se înteleg Orban cu Anisie, că daca le faci electroencefalograma, le iese câte o linie
19 nov. •
29