Direcția Silvică Bihor și-a deschis un magazin cu păstrăvi și fructe de pădure din producția proprie
Direcția Silvică Bihor și-a deschis în Oradea un magazin cu păstrăvi și fructe de pădure din producția proprie după ce exporturile s-au prăbușit din cauza pandemiei de coronavirus, transmite publicația Bihoreanul. Regia de stat a deschis magazinul în Piaţa Decebal din Oradea, iar clienții pot cumpăra păstrăvi crescuţi în ocoalele silvice de la Remeţi şi […]