Bihor: Doi indivizi, prinși la braconaj, au rămas fără vânat și arme, dar și fără un BMW X6
Doi bărbaţi din Bihor au fost prinşi de polițiști în timp ce se aflau, ilegal, la vânătoare. Ei au rămas fără arme, fără vânat, dar și fără mașină, BMW X6, care a fost ridicată de polițiști în vederea confiscării, relatează ebihoreanul.ro Cei doi au fost găsiţi în seara zilei de 4 iunie, de un echipaj […]