Peste 20 de puncte de prim-ajutor împotriva caniculei au fost amenajate în Capitală și alte 15 în Arad
27 iun.
Peste 20 de puncte de prim-ajutor împotriva caniculei au fost amenajate în Capitală, a anunţat, luni, viceprimarul Capitalei Horia Tomescu. Potrivit unui comunicat al lui Horia Tomescu transmis, luni, AGERPRES, Direcţia Generală de Asistenţă Socială a Municipiului Bucureşti a pregătit cinci puncte de prim-ajutor: la sediul central din strada Constantin Mille nr. 10; Căminul pentru […]