G4Media.ro

600 de blocuri din tot Bucureștiul, fără apă caldă începând de luni

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

4 comentarii

  1. Oare nu ar fi fost un titlu mai elocvent: „Nicusor Dan continua inlocuirea conductelor de termoficare in Bucuresti”. Si o continuare poate: „in x ani de mandat, Dl. DAN a reusit inlocuire a x km de retea, ignorata de 50 de ani. Acum a venit randul tronsoanelor x, y, z. Pentru realizarea lucrarilor, apa calda va fi oprita in perioada x, in zonele Y”.
    Exact cum e titlul asta, la fel este si capacitatea de intelegere a Bucurestenilor! Ei nu vad ca se inlocuiesc conducte, ei vad ca „li se opreste apa”.
    Si asa o votam inapoi pe Firea, ca asta e capacitatea noastra, a tuturor de intelegere..si a votantilor, si a presei.

  2. Noi deja n-avem apă caldă de 4 săptămâni deja ajungem în săptămâna a-5-ea de când noi nu avem apă caldă. Nu mi-se pare deloc corect dar asta este..